Відпочивай на воді БЕЗПЕЧНО!!!

Від початку року в області сталося 18 надзвичайних подій на водних об’єктах.
На жаль, вода забрала життя 16 людей, серед яких — 1 дитина. Ще двох осіб вдалося врятувати.
З настанням літнього сезону закликаємо громадян бути особливо обережними під час відпочинку біля водойм:
▫️купайтеся лише у спеціально визначених та обладнаних місцях;
▫️не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння;
▫️не залишайте дітей без нагляду поблизу водойм;
▫️дотримуйтеся правил безпечної поведінки на воді.
⚠️Пам’ятайте, що нехтування правилами безпеки може коштувати життя. Бережіть себе та своїх близьких!
