ОБЕРЕЖНО: ПОБУТОВИЙ ГАЗ!

Дата: 31.10.2019 16:10

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ

• Перед включенням газових пристроїв провітріть приміщення і на весь час їх роботи кватирку залишіть відчиненою або забезпечте надійну вентиляцію.

• Спочатку необхідно піднести відкритий вогонь до пальника і тільки після цього відкрити кран на газовому приладі.

• Горіння вважається нормальним, якщо полум’я стійке і голубе. Якщо жовте і подовгувате, потрібно відрегулювати подачу повітря й почистити пальники.

• Перш ніж запалити пальники духової шафи газової плити, необхідно провітрити її змахами дверцят духовки, або залишити відкритою на 5-7 хвилин. Не рекомендується користуватися верхніми пальниками й духовкою одночасно.

• Закінчивши користуватись будь-якими газовими приладами, закрийте крани на опусках чи вентиль на балоні, а потім – крани на самих приладах.

• Для ремонту газового обладнання залучайте лише спеціалістів газового господарства.