Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники

та ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Органи місцевого самоврядування – це важливий елемент конституційного устрою демократичних держав.

Саме участь громад у вирішення управлінських завдань сприяєформуванню громадської свідомості створює необхідні умови для реалізації справжнього народовладдя.

Майбутнє нашої країни неможливебез розвитку місцевого самоврядування. Особливо сьогодні, коли наша держава проходить нелегкий шлях децентралізації державної влади та реформування місцевого самоврядування.

Перед Вами, шановні представники місцевого самоврядування, стоять великі виклики.  Від вашої активної позиції та професіоналізму залежатиме добробут громадян, їхній розвиток та процвітання.

Тому бажаємо вам плідної роботи, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і задумів!

З повагою сільський голова Віра Пилипівна Асауленко