У День пам’яті та примирення, напередодні 75-ої річниці Перемоги  над нацизмом в Соболівській ОТГ відвідали вдів учасників бойових дій.

Дата: 12.05.2020 16:57

8 травня, у День пам’яті та примирення, напередодні 75-ої річниці Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні сільський голова Асауленко Віра Пилипівна відвідала вдів учасників бойових дій. Вона завітала до Колесник Олександри Єфстафіївни 1927 р.н., Черниш Надії Ільківни 1932 р.н., Кузьмик Галини Яківни 1931 р.н., Уманець Марії Дорофіївни 1938 р.н., Колісник Пистомії Володимирівни 1923 р.н., Кузьомської Ніни Василівни 1944 р.н., Уманець Галини Іванівни 1949 р.н., Шевченко Марії Кирилівни 1925 р.н., та вручила продуктові набори.