Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, коли всі кольори яскраві, а до казки можна доторкнутися рукою.

Дата: 16.07.2020 11:16

Для дітей, які проживають у селі Соболівка  в червні та липні місяці було встановлено, за кошти бюджету Соболівської сільської ради, два дитячі ігрові майданчики, один по вулиці Суворова,

а інший по вулиці Центральній.

Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку та інші розваги, були надзвичайно раді, що нарешті з’явилося місце, де б  вони могли погратися.

Майданчик для села  – це не тільки радість для дітей, а й для батьків. Дитячий сміх лунає тут до пізнього вечора. А дорослі мають можливість спостерігати за тим, як на свіжому повітрі бавляться та набираються сил їхні дітлахи.