З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2020 12:06

Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростання ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади,  депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми,  дбають про розквіт нашої громади.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально – економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст, що в кінцевому результаті зробить нашу державу сильною та заможною, бо нічого на світі немає краще нашої землі.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці громади.

Тому бажаю Вам мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров’я,  щастя,  родинного благополуччя та здійснення  всіх Ваших життєвих планів та задумів!

З повагою,

Соболівський сільський голова                                             В. П. Асауленко