Нарада з сільгоспвиробниками та пасічниками Соболівської ТГ.

22 березня в актовій залі Соболівської сільської ради,  Головним управлінням Держпродспоживслужби у Вінницькій області була проведена нарада «Застосування пестицидів для захисту рослин з дотриманням вимог, недопущення отруєння і загибелі бджіл». До обговорення проблематики порушеного питання були запрошені пасічники та керівники сільськогосподарських підприємств Соболівської ТГ.

На нараді було висвітлено основні причини отруєння бджіл, надано рекомендації аграріям Соболівської ТГ щодо використання безпечних засобів захисту рослин, які не завдаватимуть шкоди навколишньому середовищу та не викликатимуть потраву (загибель) бджолосімей.

Загалом захід носив інформаційно-роз’яснювальний характер та відбувся у форматі відкритого діалогу між представниками Держпродспоживслужби та аграріями і пасічниками Соболівської ТГ.