Гайсинською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальні акти щодо шахраїв, які незаконно заволоділи майже 3 га землі, а також 146 тис. бюджетних коштів.

  • 3113

Фото без опису

   За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури Вінницької області до Теплицького районного суду направлено обвинувальний акт відносно особи, яка спільно із невстановленими особами вчинила  незаконне заволодіння 2,8 га землі вартістю понад 106 тис. грн., яка знаходиться на території Гайсинського району і на яку раніше мала право на приватну власність, але не оформила його жінка, яка померла 18 років тому.

 Шахраї використали завідомо підроблені документи, надали їх  нотаріусу, а в подальшому державному реєстратору, та в результаті чого, реєстратором зареєстровано за обвинуваченою особою право власності на вищевказану земельну ділянку.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачається кримінальна відповідальність за ч. 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 190 КК України у виді штрафу в розмірі до 68 тис. грн., виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 5 років, арешт до 6 місяців або позбавлення волі до 3 років.

Окрім того прокуратурою до суду спрямовано обвинувальний акт щодо особи, яка шахрайським шляхом заволоділа 146 тис. грн. бюджетних коштів у вигляді державної допомоги.  Дана особа обвинувачується у вчиненні шахрайських дій, передбачених ч.2 ст.190 КК України, що завдали значної шкоди державі. 

 

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

Керівник Гайсинської

окружної прокуратури                                                           Володимир Гирба

Інші статті

Всі статті