Соболівська територіальна громада
Вінницька область, Гайсинський район

УВАГА! НЕРЕСТ-2021!

Дата: 30.03.2021 20:52

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області повідомляє. Відповідно до Наказу Управління державного агенства рибного господарства у Вінницькій області (Вінницькій рибоохоронний патруль) №68-0 від 17.03.2021 встановлено весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів в рибогосподарських водних об'єктах Вінницької області:

-у річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня;

- у водосховищах з 1 квітня по 9 червня;

- у р. Дністер з 1 квітня по 10 червня;

- вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах з 1 квітня по 9 червня.

Під час нересту риби забороняється проведення в рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкові суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби  та крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

В нерестовий заборонений період дозволяється любительське спортивне рибальство з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом, на спеціально визначених органами рибоохорони ділянках водойм згідно додатку до Наказу №68-0 від 17.03.2021.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області попереджає, що за порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Крім того порушники будуть змушені відшкодувати шкоду завдану рибним ресурсам.