Відбулася бюджетна сесія Соболівської сільської територіальної громади.

22 грудня відбулася бюджетна сесія Соболівської сільської ради.

Фото без описуПеред початком сесії депутатів, працівників апарату сільської ради привітали з зимовими святами заступник голови Гайсинської районної ради Матвієнко Оксана Сергіївна та депутат Вінницької обласної ради Пігуля Віктор Миколайович.

Сесією було затверджено стратегію розвитку Соболівської територіальної громади на 2022-2030 роки.

Ухвалено бюджет, за яким житиме громада у 2022 році.

Затверджено низку цільових програм, серед яких: «Програма соціально-економічного розвитку», «Програма поліцейський офіцер громади на 2022-2024 роки», «Програма благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна в с. Соболівка Гайсинського району Вінницької області», «Програма розвитку землеустрою та містобудування Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма реконструкції та капітального ремонту колишнього будинку побуту під адміністративне приміщення Соболівської сільської ради», «Програма сільський автобус на 2022-2024 роки», «Програма розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма охорони навколишнього природного середовища Соболівської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма розвитку освіти на території Соболівської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма розвитку культури на території Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», «Програма соціальної підтримки жителів Соболівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки».

Прийнято низку рішень із інших питань життєдіяльності громади та із земельних питань.

На завершення сесії сільський голова привітала всіх із прийдешніми святами, подякувала за плідну роботу у році, що минає та висловила сподівання що у 2022 році вдасться зробити набагато більше для жителів населених пунктів ТГ.