Як діяти у разі надзвичайної ситуації або війни.

  • 1606

Фото без опису

В умовах збереження загрози воєнної агресії важливо знати порядок дій при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі пов’язаних з воєнними діями на території України. Правильні та вчасні дії дозволять зберегти життя і здоров’я вам і вашим близьким, запобігти паніці та зменшити матеріальні збитки, зберегти ресурси держави для відсічі агресору. У стислому посібнику “У разі надзвичайної ситуації або війни” можна ознайомитись з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

Брошура враховує міжнародний та український досвід, зокрема набутий за сім років гібридної агресії та окупації РФ. Вона містить практичні поради для людей, які опинилися у зоні бойових дій: наприклад, як підготувати «тривожну валізу», що робити під час обстрілів.

Крім того, посібник вперше містить поради з інформаційної безпеки, щоб вберегтися від потоків небезпечної дезінформації, особливо в кризові моменти.

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» доступна за посиланням.

Брошура розроблена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП України у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони України, Апаратом Головнокомандувача ЗСУ та громадськими організаціями