Судитимуть шахраїв за незаконне заволодіння землею громади.

  • 1174

     Фото без опису

 За процесуального керівництва Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт відносно особи, яка зі спільниками вчинила незаконне заволодіння більше 2 га землі вартістю понад 96 тис. грн., на території Соболівської територіальної ромади, на яку раніше померла особа мала право на приватну власність, але не оформила його і земля перебувала в управлінні територіальних громад з отриманням прибутку до місцевих бюджетів за надання землі в оренду.
       Шахраї використали завідомо підроблені документи, надали їх державному реєстратору, та в результаті чого, зареєстровано за обвинуваченою особою право власності на вищевказану земельну ділянку.
       Встановлюється причетність інших осіб до вказаних та аналогічних кримінальних правопорушень.
       За вчинення зазначених кримінальних правопорушень передбачається кримінальна відповідальність за ч. 4 ст. 358 та ч. 2 ст. 190 КК України у виді штрафу в розмірі до 68 тис. грн., виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 5 років, арешт до 6 місяців або позбавлення волі до 3 років.
   

        Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.