Скеровано до суду обвинувальний акт за незаконну порубку дерев, вчинену на території природно-заповідного фонду.

  • 1128

       Фото без описуПрокурором Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури до Теплицького районного суду Вінницької області скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, вчиненої на території природно-заповідного фонду, а саме в ландшафтному заказнику
місцевого значення «Урочище «Яструб», що розташоване поблизу села Велика Мочулка Соболівської територіальної громади Гайсинського району.

       Так, троє місцевих жителів: 37, 28 та 25 років, 16.01.2022 на гужовому транспорті приїхали до вищевказаного урочища та використовуючи як знаряддя вчинення злочину бензопилу, шляхом повного відокремлення стовбура від кореня, здійснили незаконну порубку дерев породи «Дуб» та «Граб», які в подальшому розпиляли на колоди та розпорядились ними на власний розсуд, чим заподіяли шкоду на загальну суму 10653 грн.

       За вчинення вказаного злочину передбачається відповідальність за ч. 3 ст. 246 КК України у виді штрафу в розмірі до 34 тис. грн або обмеженням волі від 3 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Інші статті

Всі статті