Кримінальна відповідальність за незаконну порубку лісу.

Теплицьким районним судом Вінницької області за публічного (державного) обвинувачення прокурорів Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури в травні 2022 року ухвалено обвинувальний вирок, яким одного із жителів Бершадської територіальної громади засуджено за незаконну порубку деревини в одному з урочищ Соболівської територіальної громади, якою завдано шкоду навколишньому природному середовищу на суму більше 310 тис. грн.

Обвинуваченому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, і лише враховуючи щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, судом звільнено останнього від відбування покарання з іспитовим строком.

Крім того, окружною прокуратурою вживатимуся заходи щодо відшкодування до місцевого бюджету Соболівської територіальної громади завданої вчиненням злочину шкоди навколишньому природному середовищу на вищевказану суму.

Робота правоохоронців на вказаному напрямку, щодо реагування на вчинення злочинів у сфері екології, триває.