Тримання під вартою у справі по спричиненні смерті «товаришу по чарці»

Фото без описуТримання під вартою у справі по спричиненні смерті «товаришу по чарці»

Прокурорами Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом нанесення смертельних ударів сковорідкою в область голови, під час спільного вживання раніше судимими особами спиртних напоїв, в одному із сіл Теплицької територіальної громади.

Зловмиснику повідомлено про підозру у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого.

За наслідками розгляду клопотання підтриманого прокурором, слідчим суддею Теплицького районного суду до підозрюваного обрано найсуворіший запобіжний захід – тримання під вартою, без альтернативи внесення застави.

Зловмиснику загрожує покарання, передбачене ч. 2 ст. 121 КК України, – до десяти років позбавлення волі.

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.