Повернення землі сільськогосподарського призначення у власність територіальних громад.

Фото без описуГайсинською окружною прокуратурою в порядку представництва інтересів держави в суді подано до Теплицького районного суду заяву про визнання відумерлою спадщини у вигляді земельної ділянки. Судом заявлені вимоги прокурора задоволено. На сьогоднішній день рішення суду виконане та у комунальну власність територіальної громади передано земельну ділянку площею 2,093 га вартістю 210 тисяч гривень.

Крім того, на розгляді Теплицького районного суду перебуває аналогічна заява. Так, у власність територіальної громади планується повернути земельну ділянку площею 2,4166 га вартістю 290 тисяч гривень.

Гайсинська окружна прокуратура продовжує роботу задля забезпечення захисту законних інтересів держави, зокрема територіальних громад, у сфері земельних відносин.