За відкрите заволодіння мобільним телефоном неповнолітнього реальне позбавлення волі.

Теплицьким районним судом Вінницької області за публічного (державного) обвинувачення прокурорів Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури в червні 2022 року ухвалено обвинувальний вирок, яким місцевого жителя Теплицької територіальної громади засуджено за вчинення відкритого заволодіння мобільним телефоном неповнолітнього, яким він, з метою наживи, заволодів та в подальшому намагався позбутися, у зв’язку зі швидкою реакцією правоохоронців на повідомлення, злочин розкрито по гарячим слідам.

За вчинення злочину, винному призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з його реальним відбуттям.