З незаконного користування в державну власність повернуто гідроспоруди вартістю 7,5 млн грн

  • 260

Фото без описуРішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов Гайсинської окружної прокуратури до комунального підприємства про зобов’язання повернути у власність держави гідротехнічні споруди вартістю   7,5 млн грн на території Теплицької селищної громади.

Встановлено, що у 2008 році комунальному підприємству на основі договору оренди передано земельну ділянку водного фонду площею 25 га для риборозведення. Водночас щодо використання гідроспоруд, розташованих на цій ділянці, жодного договору не укладалось. Тобто орендар фактично користувався державним майном без відповідних правових підстав.

Зважаючи на це та враховуючи, що законодавством передбачено існування гідротехнічних споруд у складі єдиного майнового комплексу з водним об’єктом для належного управління водними ресурсами, прокуратура у судовому порядку ініціювала їх повернення у власність держави.

Суд підтримав позицію прокуратури, відтак після набрання рішенням законної сили вживатимуся заходи щодо його реального виконання.

Інші статті

Всі статті