За пропозицію неправомірної вигоди – кримінальна відповідальність!

Фото без описуЗа процесуального керівництва Теплицького відділу Гайсинської окружної прокуратури слідчим відділенням ВП № 1 Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області до суду направлено обвинувальний акт відносно жителя Теплицької територіальної громади, який в березні 2023 року, під час складання відносно нього адміністративних матеріалів за керування мотоциклом у стані алкогольного сп’яніння, незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, запропонував поліцейським неправомірну вигоду за не притягнення його до адміністративної відповідальності у розмірі 100 доларів США.
     Лише зважаючи на визнання підозрюваним вини, щире каяття, не притягнення до кримінальної відповідальності раніше, між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, яка затверджена судом та вироком останньому за ч. 1 ст. 369 КК України призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 грн.
     Робота правоохоронців щодо реагування на всі без виключення аналогічні правопорушення триває.