Увага - шахраї! Поліцейські Гайсинщини закликають перевіряти надану вам інформацію та не довіряти незнайомим людям.

Гайсинчани та гості району, будьте максимально обережними, аби не стати жертвою псевдопрацівників банку. Одна із найпоширеніших шахрайських схем - вам телефонує невідома людина і впевненим та суворим голосом, представляється співробітником служби безпеки банку.

Далі співрозмовник розповідає історію, пов'язану з тим, що нібито ваш рахунок заблокований або з нього намагаються списати всі гроші, тому є необхідність підтвердити вашу особу. Для цього просять назвати дані вашої банківської картки.

Правоохоронці Гайсинського райуправління поліції нагадують, що працівники банків не запитують:

• PIN-код до платіжної картки;
  • тризначний номер на звороті картки;
  • коди підтверджень платежів;
  • паролі до Інтернет-банкінгу.

Якщо телефонують із такими питаннями (ким би не представилася людина та щоб саме не повідомляла) – припиніть розмову — це шахрай!

Пам’ятайте! У випадку таких телефонних дзвінків необхідно звертатися до поліції за спеціальним номером “102”

Гайсинське районне управління поліції.