Вирок суду за пропонування грошей поліцейським!

  • 239

Фото без описуПрокурорами Гайсинської окружної прокуратури підтримувалося обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя м. Києва, який в липні 2023 року, під час складання відносно нього адміністративних матеріалів за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння в смт.Теплик, незважаючи на неодноразові попередження про кримінальну відповідальність, запропонував поліцейським неправомірну вигоду за не притягнення його до адміністративної відповідальності у розмірі 20 тисяч гривень.

Лише зважаючи на визнання підозрюваним вини, щире каяття, не притягнення до кримінальної відповідальності раніше, між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, відповідно до якої останньому за ч. 1 ст. 369 КК України вироком Теплицького районного суду останньому призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 грн.

Робота правоохоронців щодо реагування на всі без виключення аналогічні правопорушення триває.

 

Примітка: Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Інші статті

Всі статті