Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

• 413

Фото без опису28 листопада 2023 року   в Соболівській територіальній громаді  відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цей захід впродовж останніх років став традиційним і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій Україні. У  засіданні взяли участь:  начальник сектору взаємодії з громадою - Арамян А.В., офіцер  громади Скрипник -С.С.,начальник служби у справах дітей-  Ковернега О.О., начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення  - Вігунов А.В.  та  суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Під час зустрічі проаналізували статистику звернень та повідомлень про факти насильства в сім’ї, обговорили проблемні питання.  Представники правоохоронних органів нагадали про особливості кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з домашнім насильством, обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство чи насильство за ознакою статі, особливості кримінальної відповідальності.

Інші статті

Всі статті