Повномасштабне вторгнення рф в Україну загострило чимало проблем українського суспільства: зменшення рівня доходів, безробіття, втрата місця проживання та ін. Таке соціальне напруження є каталізатором негараздів у родині, що може переростати в насиль

  • 123

Фото без описуДомашнє насильство є глобальною світовою проблемою, яка останнім часом привертає до себе все більше уваги суспільства.

Поняття домашнього насильства та його види класифікує Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього нормативно-правового акту домашнє насильство може бути фізичного, сексуального, психологічного або економічного характеру. Також цей ЗаконФото без опису чітко визначає перелік суб’єктів, які наділені відповідними повноваженнями для захисту осіб, постраждалих від домашнього насильства.

Тож, якщо ви стали потерпілою особою від домашнього насильства, негайно телефонуйте за номером «102». Якщо з будь-яких причин ви не викликали поліцію та не зафіксували факт насильства в момент його вчинення, вирушайте до відділення поліції та напишіть заяву про притягнення кривдника до відповідальності. В Україні за коротким телефонним номером 15-47 цілодобово та безплатно діє «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статті та насильству стосовно дітей.

Фото без опису

Інші статті

Всі статті