Термін подання проєктів громадського бюджету продовжено до «15» червня 2024 року!

Шановні мешканці!

Координаційна рада з питань громадського бюджету Соболівської територіальної громади прийняла рішення подовжити термін подання проєктів громадського бюджету на 2024 рік до «15» червня 2024 року!

Таке рішення пов’язано з малою активністю мешканців та в зв’язку з тим, що не всі мешканці бачили оголошення про початок подання проєктів.

Нагадаємо, що цього року громадський бюджет складає 350 000 грн! Мешканці подають проєкти, голосують за них та обирають найкращих.

Подати проєкт  громадського бюджету можна за адресою с. Соболівка, вул. Незалежності, 7 (адмінприміщення) або на електронну адресу: gromadbudjet2024sob@gmail.com.

Для отримання повного пакету документів, що визначають умови та параметри громадського бюджету, контактні номери телефонів консультантів з написання проєктів, цінник на типові роботи та інше, будь ласка, зверніться за адресою с. Соболівка, вул. Незалежності, 7 (адмінприміщення)

Чекаємо на проєкти громадського бюджету до «15» червня 2024 року!

Комісія з питань

громадського бюджету